Radi Vám zodpovieme akékoľvek Vaše právne otázky.
Neviete sa rozhodnúť medzi vhodnou formou podnikania? Medzi živnosťou, obchodnou spoločnosťou alebo občianskym združením? Váš plánovaný, resp. existujúci business plán, existujúce výkazy, obraty či plánované projekty pretestujeme a odporučíme pre Vás to najvhodnejšie riešenie.
Tvorba Holdingových štruktúr je miesto, kde daňový poradca, účtovník a právnik nachádzajú pre klienta to najvhodnejšie možné riešenie určené pre ochranu hmotného a nehmotného podnikateľského majetku klienta, výplatu jeho budúcich dividend a realizáciu ďalších plánovaných projektov.
Vypracujeme či spripomienkujeme všetky typy zmlúv, ktoré používate vo vašom segmente podnikania.
V prípade, že evidujete nezaplatené faktúry, obráťte sa na nás, pripravíme Vám súvisiacu právnu dokumentáciu, zastúpime pri rokovaní s dlžníkom, vypracujeme za Vás Uznanie záväzku dlžníka, Splátkový kalendár, podáme návrh na vydanie Platobného rozkazu a zastúpime Vás v exekučnom, prípadne v konkurznom konaní iniciovanom proti dlžníkovi.
Spracujeme Vám súvisiacu právnu dokumentáciu potrebnú k ochrane Vášho vynálezu, literárneho či umeleckého diela, priemyselného dizajnu, výkonu umelca, obchodnej značky, webovej stránky, počítačovej hry, know-how a pod. Vašej spoločnosti poskytneme komplexné elektronické služby spojené s registráciou Individuálnej národnej ochrannej známky (SVK), Európskej ochrannej známky alebo Medzinárodnej ochrannej známky. Sme nápomocní pri tvorbe rešeršov a monitoringu.
Od vypracovania základných typov zmlúv v zmysle Zákonníka práce, Vám zároveň zabezpečíme komplexné zastrešenie pre vypracovanie interných predpisov, ako je Pracovný poriadok, Mzdový poriadok, Disciplinárny poriadok a zastúpime Vás v prípade kontroly pred Inšpektorátom práce SR.
Pomôžeme vám s GDPR, vypracujeme potrebnú dokumentáciu a zaškolíme zamestnancov.
Vykonáme hĺbkovú previerku pred kúpou alebo predajom podniku.

Zavolajte nám

Potrebujete pomôcť s právnymi službami?

+421 2 381 018 07
+421 907 977 695

95%

Digitálne Služby

Disponujeme priaznivými výsledkami úspešnosti odborného poradenstva

100+

Stálych zmluvných klientov

Našim klientom sme poskytli kvantum odborných odporúčaní

300+

Spokojných klientov

Spolupracujeme s viac ako 300 spokojnými klientami

Hodnotenia

Napísali o nás

’’S ATLAS Group spolupracuje naša spoločnosť VIDADU už niekoľko rokov. Naša činnosť pokrýva ako slovenský, tak aj český online svet, preto bolo potrebné uceliť koncept nášho podnikania tak, aby to legislatívne vyhovovalo pre obe krajiny. Máme spolu za sebou niekoľko projektov, ktoré pomohli nášmu biznisu pohnúť sa vpred. Som rád, že komunikácia prebieha otvorene, čo je pre mňa veľmi dôležité. Kedykoľvek sa môžeme spoľahnúť, že dostaneme odpovede na akékoľvek naše otázky, a môžem sa preto zamerať na rast a rozvoj aktivít v rámci našej spoločnosti.

Vysoká hodnota, profesionalita a zodpovednosť! ,,

slide-img
Predmet: Recenzia

Od: Emil Vojtko - Vidadu

’’Veľmi si ceníme spoluprácu s daňovou divíziou skupiny ATLAS Group. Pomohli nám vyriešiť už niekoľko problémov v rámci tuzemskej štruktúry tak, aby riešenie spĺňalo prísne daňové kritériá a bolo postavené na relevantných a preukázateľných podkladoch. Zároveň v rámci našich špecifických finančných podnikateľských činností vždy vedeli pripraviť vhodné riešenie na typ transakcie, ktorú sme práve realizovali. Ich kvalitnú prácu môžeme len odporučiť,,

slide-img
Predmet: Recenzia

Od: Dominik Funta - Phinex

’’Veľmi si ceníme profesionálny prístup a poskytované služby pre našu spoločnosť U.P. o.c.p., a.s., ktorá je obchodníkom s cennými papiermi. Práve náš trh je veľmi úzko profilovaný, a preto sme radi, že sme našli kanceláriu, s ktorou môžeme riešiť skutočne všetky ekonomické a finančné oblasti od daňového poradenstva a servisu cez pravidelné vykazovanie pre NBS na úrovni legislatívy EÚ až po samotné špecifické účtovníctvo. My sa tak môžeme sústrediť na náš biznis a podporovať tak rast tržieb spoločnosti,,

slide-img
Predmet: Recenzia

Od: Martina Neradova - U.P. o.c.p., a.s.

’’Po úvodných rokoch fungovania firmy, sme vymenili globálneho dodávateľa za ATLAS Group. BOLO TO SPRÁVNE ROZHODNUTIE! Získali sme flexibilného a stabilného partnera, ktorý rozumie našim lokálnych potrebám aj kultúre. Spolupráca nám priniesla vyššiu efektivitu v komunikácii s centrálou, sprehľadnila interné procesy a zároveň optimalizovala náklady.,,

slide-img
Predmet: Recenzia

Od: Zuzana Ihnatova - EF Education s. r. o.

’’Tím odborníkov Atlas Group nam svojim profesionálnym prístupom a skúsenosťami výrazne pomohol s bezproblémovou zmenou účtovného systému a implementáciou nadstavby formou automatizovaného interface s property management softwarom. Zverená sprava agendy účtovníctva a dani Atlasu nám poskytuje možnosť koncentrácie na core business,,

slide-img
Predmet: Recenzia

Od: BTS Cargo

Potrebujete

pomôcť s právnymi službami?

Zanechajte nám Váš e-mail a my sa Vám zakrátko spätne ozveme