Náš tím Vám založí alebo zlikviduje obchodnú spoločnosť a vykoná zmeny v OR SR. Zastupujeme klientov v rámci konkurzných, reštrukturalizačných a súdnych či mimosúdnych konaní. Vypracujeme a pripomienkujeme Vám všetky typy zmlúv.
Svojim klientom ponúkame právne poradenstvo pri vstupe domácich, ale aj zahraničných investorov do obchodných spoločností. Ponúkame právny audit a stabilnú podporu pri kúpe a predaji podniku.
Zastúpime Vás v osobitných konaniach, postaráme sa o žaloby proti rozhodnutiam a postupom správnych orgánov a preskúmame ich zákonnosť. Svojim klientom ponúkame ochranu pred nezákonným zásahom orgánu verejnej správy a podáme právne prostriedky proti ich rozhodnutiam.
Prevezmeme na seba Vaše povinnosti týkajúce sa rozvodu a rozvodových konaní a postaráme sa o právne vzťahy v bezpodielovom spoluvlastníctve manželov. Vysporiadame ho formou súdu alebo mimosúdnej dohody. Poskytujeme komplexné poradenstvo v rodinnoprávnych vzťahoch, ktoré Vám pomôže zorientovať sa.
Vypracovaním a pripomienkovaným všetkých typov zmlúv týkajúcich sa pracovného alebo iného pomeru a zastúpime Vás v sporoch pracovnoprávneho charakteru.
Spíšeme zmluvy o prevodoch nehnuteľností a zistíme totožnosti účastníkov a ich zástupcov. Svoje seriózne služby zakladáme na legálnych činnostiach, a tak sa nemusíte báť žiadnych nepríjemností. Postaráme sa o to, aby náš klient nebol kvôli nekvalitným zmluvám v ohrození a poškodení.

Zavolajte nám

Potrebujete pômoct s právnymi službami?

+421 2 381 018 07
+421 907 977 695

95%

Digitálne Služby

Disponujeme priaznivými výsledkami úspešnosti odborného poradenstva

100+

Stálych zmluvných klientov

Našim klientom sme poskytli kvantum odborných odporúčaní

300+

Spokojných klientov

Spolupracujeme s viac ako 300 spokojnými klientami

Hodnotenia

Napísali o nás

’’S ATLAS Group spolupracuje naša spoločnosť VIDADU už niekoľko rokov. Naša činnosť pokrýva ako slovenský, tak aj český online svet, preto bolo potrebné uceliť koncept nášho podnikania tak, aby to legislatívne vyhovovalo pre obe krajiny. Máme spolu za sebou niekoľko projektov, ktoré pomohli nášmu biznisu pohnúť sa vpred. Som rád, že komunikácia prebieha otvorene, čo je pre mňa veľmi dôležité. Kedykoľvek sa môžeme spoľahnúť, že dostaneme odpovede na akékoľvek naše otázky, a môžem sa preto zamerať na rast a rozvoj aktivít v rámci našej spoločnosti.

Vysoká hodnota, profesionalita a zodpovednosť! ,,

slide-img
Predmet: Recenzia

Od: Emil Vojtko - Vidadu

’’Veľmi si ceníme spoluprácu s daňovou divíziou skupiny ATLAS Group. Pomohli nám vyriešiť už niekoľko problémov v rámci tuzemskej štruktúry tak, aby riešenie spĺňalo prísne daňové kritériá a bolo postavené na relevantných a preukázateľných podkladoch. Zároveň v rámci našich špecifických finančných podnikateľských činností vždy vedeli pripraviť vhodné riešenie na typ transakcie, ktorú sme práve realizovali. Ich kvalitnú prácu môžeme len odporučiť,,

slide-img
Predmet: Recenzia

Od: Dominik Funta - Phinex

’’Veľmi si ceníme profesionálny prístup a poskytované služby pre našu spoločnosť U.P. o.c.p., a.s., ktorá je obchodníkom s cennými papiermi. Práve náš trh je veľmi úzko profilovaný, a preto sme radi, že sme našli kanceláriu, s ktorou môžeme riešiť skutočne všetky ekonomické a finančné oblasti od daňového poradenstva a servisu cez pravidelné vykazovanie pre NBS na úrovni legislatívy EÚ až po samotné špecifické účtovníctvo. My sa tak môžeme sústrediť na náš biznis a podporovať tak rast tržieb spoločnosti,,

slide-img
Predmet: Recenzia

Od: Martina Neradova - U.P. o.c.p., a.s.

’’Po úvodných rokoch fungovania firmy, sme vymenili globálneho dodávateľa za ATLAS Group. BOLO TO SPRÁVNE ROZHODNUTIE! Získali sme flexibilného a stabilného partnera, ktorý rozumie našim lokálnych potrebám aj kultúre. Spolupráca nám priniesla vyššiu efektivitu v komunikácii s centrálou, sprehľadnila interné procesy a zároveň optimalizovala náklady.,,

slide-img
Predmet: Recenzia

Od: Zuzana Ihnatova - EF Education s. r. o.

’’Tím odborníkov Atlas Group nam svojim profesionálnym prístupom a skúsenosťami výrazne pomohol s bezproblémovou zmenou účtovného systému a implementáciou nadstavby formou automatizovaného interface s property management softwarom. Zverená sprava agendy účtovníctva a dani Atlasu nám poskytuje možnosť koncentrácie na core business,,

slide-img
Predmet: Recenzia

Od: BTS Cargo

Potrebujete

pômoct s právnymi službami?

Zanechajte nám Váš e-mail a my sa Vám zakrátko spätne ozveme